PL
EN
DE

O restauracji

Poznaj Mikado Kołobrzeg

To klimatyczna restauracja nad morzem z kuchnią śródziemnomorską i unikalnym widokiem na morze. Położenie przy Bulwarze Jana Szymańskiego, niedaleko kołobrzeskiego mola, zapewnia wspaniałe doznania dla podniebienia oraz inspirujący widok z dwóch tarasów. Zapraszamy na romantyczne zachody słońca.

Ilość miejsc
siedzących: 60
Powierzchnia:
ponad 350 m2
2 poziomy i 2 tarasy
z widokiem na morze
Niespotykany widok
na morze, jedynie
10 m od plaży

W Mikado
Znajdziesz Wyjątkowy
Nadmorski Klimat

Restauracja położona jest przy kołobrzeskiej promenadzie nadmorskiej, ok. 300m od latarni morskiej w stronę mola spacerowego, zaledwie 20 m od morza.

Jej największym atrybutem jest piękny otwarty widok na morze od latarni morskiej poprzez kołobrzeski port i molo spacerowe po daleki horyzont. O każdej porze dnia i roku, zapewniamy Państwu niepowtarzalną atmosferę. Zapraszamy na jeden z naszych dwóch tarasów widokowych.


Zobacz więcej
Mikado

Położenie na mapie

Co mówią Klienci?

Według mnie najlepsza restauracja w Kołobrzegu. Pyszne ryby i sałatki, świetna pizza. Nowy wygląd restauracji tworzy świetny nastrój. Idealnie na spotkania z rodziną i znajomymi. Przed i po posiłku, można wykonać spacer na molo i latarnię.

Wojtek

Restauracja po remoncie nabrała nowoczesnego stylu. Przestrony taras oraz taras na górze z punktem widokowym, sprawiają, że jest to miejsce do którego warto wybrać się nie tylko na pyszne jedzenie, ale również świetnie spędzić czas, podziwiając horyzont morza. Zdecydowanie polecam.

Kacper

Mikado to lokal który odwiedzamy od lat. Pyszne ryby oraz sałatki, smaczna pizza oraz dania dla dzieci, pozwalają stołować się całej naszej rodzinie. Wieczorami, polecamy zachody słońca z drinkami i winem na górnym tarasie. Widok w słoneczny dzień jest oszałamiający i z pewnością warty odwiedzenia przynajmniej raz, gdy jesteśmy w Kołobrzegu.

Joanna
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego “Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.